Кошик (0)

Як знайти товар

Дорогі наші клієнти . Ми раді вітати вас на нашому оновленому сайті «Вечорниці» . Сподіваємося  він буде для вас цікавим та корисним.

Наш оновлений сайт працює тільки тиждень , ми щодня наповнюємо його товаром .  З радістю приймемо ваші побажання – що саме ви хотіли би побачити в нашому магазині а також відповімо на ваші зауваження  .

У декого з вас , особливо в тих клієнтів,  що звикли до меню  попереднього сайту ,  виникли запитання щодо нового сайту  а саме -  структури його розділів .

Я поясню як знайти товар , який вас цікавить .

Наприклад , ви шукаєте Заготовку жіночого плаття в стилі «етно»

Будь ласка , клацніть  на слова «Каталог товарів» і виберіть  розділ  «Заготовки для одягу» .

Справа з’явиться детальніше меню в якому потрібно  вибрати «Заготовки жіночі» і  відкрити розділ «Плаття» клацнувши на нього .

Ви перейшли в розділ Жіночі плаття . Тепер ви можете вибрати в меню зліва вид плаття яке вас цікавить, наприклад  «В стилі Етно і Бохо» , також довжину рукава або конкретного виробника заготовки .

Приємного вам перегляду і вдалих покупок. Ми завжди раді відповісти на ваші запитання або в чаті , який є на сайті справа внизу  або по телефону чи Вайберу – номери вказані в правому верхньому кутку .

З повагою, колектив магазину Вечорниці

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар